Chcete se stát členem spolku?

Pokud Vás zaujal koncept našeho spolku Aktivní senioři Pardubice a chcete se stát jeho členem, tak je zapotřebí splnit určité náležitosti uvedené níže. Více informací Vám pak poskytneme na uvedeném e-mailu, nebo rádi vysvětlíme osobně.

  • Podmínky pro vstup do spolku:
    1. Pokud se chcete stát členem spolku Aktivní senioři Pardubice, musíte být starší 55 let.
    2. Členství vzniká dnem, kdy Výbor spolku rozhodne o přijetí žadatele na základě jeho písemné přihlášky a zaplacení členského vkladu.
    3. Členský vklad činí 800,- a tento příspěvek bude následně sloužit jako permanentka na cvičení (10 vstupů).

Budeme se stěhovat!

Už jste to slyšeli?? Minimálně jste to museli zaslechnout… V průběhu dubna tohoto roku se budeme stěhovat do nových prostor! To znamená, že již od května se můžete těšit na cvičení v novém prostředí, které bude moderní a ve kterém se budete cítit ještě lépe. Cvičení pro seniory se z McBODY přesune do sportcentra VEKTOR, které se nachází hned naproti stejnojmenné poliklinice v Rokycanově ulici. Těšíme se na Vás!Spouštíme nový web

Vážení senioři, vítáme Vás na našich nových webových stránkách!

V návaznosti na založení spolku Aktivní senioři Pardubice, z.s. jsme se rozhodli založit tyto webové stránky, abychom Vás jejich prostřednictvím mohli informovat o aktuálním dění a chystaných akcích. Zároveň nás můžete pro bližší informace kontaktovat na e-mailu: info@seniori-pardubice.cz nebo na telefonním čísle 777 767 685. Budeme se těšit na společné zážitky s Vámi!